PASJA & TRADYCJA

przez Helen Lewis

PASJA & TRADYCJA - Targi rzemiosła i rękodzieła.
To druga edycja imprezy kulturalno-handlowej, która odbywa się w dniach 8-24 lipca 2022 na Skwerze Kuracyjnym i w Muszli Koncertowej w Sopocie na Molo, w godzinach 10:00-22:00. 
W programie:
  • 90 wystawców z Polski oferujących wyroby rękodzielnicze, ludowe oraz różne smakołyki - Skwer kuracyjny
  • MUSZLA MUSIC MEETINGS: koncerty z udziałem artystów estradowych z kraju i z zagranicy (Anglia, Meksyk, Ukraina, Kanada, Włochy, USA) prezentujących popularne i znane przeboje – Muszla Koncertowa obok hotelu Sheraton
  • POMORSKA GMINA NA MOLO: prezentacja talentów artystycznych i produktów regionalnych na stoiskach (Pruszcz Gdański-gmina wiejska, Cewice, Chmielno, Pomlewo-wieś, Wejherowo, Kobylnica, Bytów, Kwidzyn- miasto).
12.07 wtorek
17:00 JAGÓDKI - Zespół Pieśni i Tańca (Pruszcz Gdański)
17:45 CELEBRANT SINGERS - gospel (USA)
20:15 WARSZTAT DZIAŁAŃ SCENICZNYCH - młode talenty
 
13.07 środa
16:30 LADY KILLER akustycznie (Wiktor Gabor & Krzych Skóra)
18:00 STREETBOIS - „Od ballady do estrady”
19:30 THE WORKERS BAND - rock lat 60 i 70-tych
 
14.07 czwartek
16:30 ‘CHÓR MARËSCI’ (Cewice)
18:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty
19:00 MARTA KRUK - rock i pop
20:00 KAROLINA LIZER - laureatka Opole 2022
20:30 KRZYSZTOF JARY JARYCZEWSKI & GOŚCIE akustycznie
 
15.07 piątek
16:30 Chmielno: prezentacja artystyczna gminy
18:00 STASHKA (Katarzyna Hain) - pop
19:30 KASIA NOVA - latino pop
21:00 MONIKA JAROSIŃSKA - pop
 
16.07 sobota
16:30 MARTA ANDERS - pop
17:30 AREK BRAXTON - „Od latino po złote lata PRLu”
19:30 ŻUKI - 35 lat (The Beatles i Czerwone Gitary)
 
17.07 niedziela
15:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty16:30 Przemarsz Orkiestry Dętej Gminy Wejherowo, CHÓR GAUDEAMUS
18:00 MARZENA MATYLA i DOMINIKA BIAŁOSTOCKA - pop, rock & soul
19:30 TRIBUTE TO MAANAM - przeboje zespołu
 
18.07 poniedziałek
16:00 ARTUR DROBNIK - „Bawię się muzyką”
17:00 MAKO - „Przyszłość live”
18:00 JULIIA KOLESNYKOVA (Ukraina) - przeboje polskie i ukraińskie
19:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty
20:00 KATE DĄBROWSKA – pop
 
20.07 środa
17:30 PEPI z zespołem
18:30 ZOSIA SŁAWIŃSKA z zespołem (finalistka The Voice Kids)
19:30 BASIA KAWA (skrzypce elektroniczne i wokal) z Hubertem Baumannem (gitara)
 
21.07 czwartek
16:00 PERŁA WARMII - Zespół Tańca Ludowego z Lidzbarka
17:00 AVAR FOLK GROUP DANGO MAN HAI (Meksyk)
Wieczór włoskich przebojów:
18:00 ROBERTO RUGGERI
19:30 MARCO BOCCHINO
 
22.07 piątek
16:00 ZOSIA SŁAWIŃSKA z zespołem (finalistka The Voice Kids)
17:00 NATALIA KAWALEC (finalistka The Voice Kids)
18:00 LESZEK DRANICKI - „Beatles Meet the Blues”
19.30 SŁAWEK WIERZCHOLSKI (Nocna Zmiana Bluesa) z IGOREM NOWICKIM (fortepian)
 
23.07 sobota
15:00 BYTÓW - Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca oraz występy wychowanków Bytowskiego Centrum Kultury
16:30 BUŃCZUK - Tatarski zespół wokalno-taneczny z Białegostoku
17:30 PILSKO - Zespół Pieśni i Tańca z Żywca
18:30 ANNA HAMELA - „Muzyka świata” 
20:00: ZAYAZD - country i folk
 
24.07 niedziela
16:00 POWIŚLE - Zespół Pieśni i Tańca, ART. VOICE grupa wokalno-muzyczna (Kwidzyn)
18:30 PATRYCJA MIZERSKA, MARTA ŻAK, BENIAMIN BACZEWSKI -„Ukorzeniam”: przeboje gwiazd
20:30 BERNARD DORNOWSKI Ex Czerwone Gitary

Wróć

KULTUR NEWS

ŚLADAMI GUTENBERGA
PASJA & TRADYCJA
Moniuszko150
REQUIEM dla Ukrainy
TSA minus 1
Benefis Joanny Rawik
Festiwal IRENY JAROCKIEJ

Wydarzenia

> Sierpień 2022 >
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31